11 lipca 2017
Grupa Pronicel SA to kolejne przedsiębiorstwo, które działać będzie na terenie radomskiej podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
3 lipca 2017
Po 4 miesiącach trwania projektu akceleracyjnego odbyło się spotkanie networkingowe połączone z Galą Finałową Konkursu StartupPL - Przedsiębiorczy Radom.
14 czerwca 2017
W piątek 9 czerwca 2017r. w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyła się XXI edycja Gali Biznesu, podczas której wręczono nagrody Granitowego Tulipana 2017 dla najlepszych radomskich firm, wyrobów i inwestycji. Organizatorem gali jest Izba Przemysłowo–Handlowa Ziemi Radomskiej.
13 czerwca 2017
W poniedziałek 12 czerwca 2017r. w Urzędzie Miejskim w Radomiu wiceprezydent Jerzy Zawodnik spotkał się z przedsiębiorcami branży metalowej, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji targów w Hanowerze.
Oferty inwestycyjneZakładamFirmęPoPracyDodajOfertę -
12 lipca 2017
Radomska firma PartGroup sp. z o.o. została uhonorowana statuetką Granitowego Tulipana 2017 w tegorocznej, XXI edycji konkursu. Kapituła wyróżniła tytułem Produkt Roku produkowany przez PartGroup spray gaśniczy iBlockFIRE.
więcej
10 lipca 2017
W dniu dzisiejszym wiceprezydent Jerzy Zawodnik spotkał się z prezesem firmy Grupa Pronicel SA Markiem Pudzianowskim. Rozmawiano o nowej inwestycji, którą firma niebawem rozpocznie w Radomiu. Grupa Pronicel SA to kolejne przedsiębiorstwo, które działać będzie na terenie radomskiej podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
więcej
6 lipca 2017
Po 4 miesiącach trwania projektu akceleracyjnego odbyło się spotkanie networkingowe połączone z Galą Finałową Konkursu StartupPL - Przedsiębiorczy Radom.
więcej
20 lipca 2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IX edycji konkursu Innowator Mazowsza. Innowator Mazowszato Konkurs promujący nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu. Ideą Konkursu jest promowanie kultury kreatywności i ducha przedsiębiorczości. Konkurs skierowany jest do ...
więcej
11 lipca 2017
Chciałbyś, by Twoja firma była innowacyjna i bardziej konkurencyjna, a nie wiesz jak to zrobić? Nie korzystałeś do tej pory ze wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju? Możesz to zmienić! Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie – wystarczy, że wypełnisz ...
więcej
10 lipca 2017
WARUNKI UBIEGANIA SIĘ O STYPENDIUM STAŻOWE Student ubiegający się o stypendium powinien spełniać następujące warunki: Posiadać status studenta uczelni wyższej ostatniego roku studiów pierwszego bądź drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich. Posiadać miejsce ...
więcej