17 stycznia 2017
8 lutego br. Wydział Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Radomiu organizuje wspólnie z Ambasadą Kanady w Polsce seminarium, którego głównym celem jest prezentacja kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej (CETA) podpisanej pomiędzy Unią Europejską a Kanadą w październiku 2016 roku.
10 stycznia 2017
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, które weszło w życie 30 grudnia 2016 r., zmieniającym granice Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jej powierzchnia zwiększyła się do ponad 1 868,2 ha.
21 grudnia 2016
Dalszy rozwój i zwiększenie zatrudnienia planuje firma TS Polska, która podpisała z miastem umowę dzierżawy terenu u zbiegu ulic Warsztatowej i Walentynowicz.
23 listopada 2016
W siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się debata organizowana przez Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wraz z Urzędem Miasta Radomia, nawiązująca do tematyki tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Oferty inwestycyjneZakładamFirmęPoPracyDodajOfertę -
18 stycznia 2017
W dniu 3 lutego 2017r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Brand Elite – spotkania z marką”. Szósty wieczór biznesowy poświęcony będzie światowego formatu gwieździe futbolu Robertowi Lewandowskiemu.
więcej
17 stycznia 2017
8 lutego br. Wydział Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Radomiu organizuje wspólnie z Ambasadą Kanady w Polsce seminarium pn. „Doing business with Canada". Głównym celem spotkania jest prezentacja kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej (CETA)
więcej
16 stycznia 2017
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach organizowana jest przez Instytut Nowych Technologii. Adresowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Celem olimpiady jest upowszechnianie wiedzy o gospodarce i biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji oraz promowanie postawy przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.
więcej
16 stycznia 2017
Nabór w ramach Działania 3.3 Innowacje w MŚP. Typ projektów - Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Informacje ...
więcej
1 grudnia 2016
NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU ogłasza konkurs IUSER na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R”, w ramach I osi priorytetowej: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa” Programu Inteligentny Rozwój 2014 – ...
więcej
16 listopada 2016
Informacje o naborze Termin rozstrzygnięcia konkursu maj 2017 r. Miejsce składania wniosków Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa Sposób składania wniosków Wniosek o dofinansowanie projektu ...
więcej