Kontakt


Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

Urząd Miejski w Radomiu
ul. Żeromskiego 53
pok. 105, 106
26-602 Radom

 

tel.: (+48)48 36-20-866, (+48)48 36-20-538

INFOLINIA: 0-800-INVEST (0-800-468-378)
e-mail: rsg@umradom.pl

 


 

Krzysztof Turek

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej
KIEROWNIK BIURA

tel.: (+48)48 36-20-866
tel. kom.: 509-971-730

e-mail: k.turek@umradom.pl

Język Angielski

 

 

 

Rafał Grzeszczyk

biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej
GŁÓWNY SPECJALISTA

tel.: (+48)48 36-20-332
tel. kom.: 509-440-868

e-mail: r.grzeszczyk@umradom.pl

Język Angielski   Język Rosyjski

 

 

Joanna Bogdańska

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

tel.: (+48)48 36-20-614

e-mail: j.bogdanska@umradom.pl

 

 

Konrad Klepaczewski

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

tel.: (+48)48 36-20-618

e-mail: k.klepaczewski@umradom.pl

 


 

Zbigniew Krzesimowski

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

tel.: (+48)48 36-20-538
tel. kom.: 600-166-144

e-mail: z.krzesimowski@umradom.pl

 

 

Marcin Kucharski

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

tel.: (+48)48 36-20-358
tel. kom.: 505-608-786

e-mail: m.kucharski@umradom.pl

Język Angielski

 

 

 

Aleksandra Szczęsna

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

tel.: (+48)48 36-20-538

e-mail: a.szczesna@umradom.pl

Język Angielski

 

 

 

Michał Wolski

Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

 

tel.: (+48)48 36-20-538
tel. kom.: 509-440-837

e-mail: m.wolski@umradom.pl

Język Angielski